Pomoc w tworzeniu karty win oraz oferty alkoholi

skomponuj kartę win i ofertę alkoholi z Dominiką Reich

Skomponuj kartę win i ofertę alkoholi z Dominiką Reich

Oferta obejmuje kompleksową pomoc w tworzeniu karty win oraz oferty alkoholi, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej restauracji, hotelu czy delikatesów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez Dominikę w renomowanych winiarniach w Niemczech i Szwajcarii oraz specjalistycznym certyfikatom winiarskim, zapewnia ona profesjonalne doradztwo w doborze win spokojnych, musujących, likierów i destylatów.

Pomaga w stworzeniu zrównoważonej i atrakcyjnej karty, która uwzględnia zarówno klasyczne, jak i nowoczesne trendy w świecie win, z uwzględnieniem lokalnych i sezonowych produktów.

Degustacje i warsztaty w Białymstoku

Oferta dotyczy także szkolenia dla personelu, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i wiedzy na temat oferowanych trunków. Organizowane są degustacje i warsztaty, które pozwolą Twojemu zespołowi lepiej poznać różnorodność smaków i aromatów, a także sztukę łączenia win z potrawami.

Dzięki naszej współpracy z najlepszymi producentami z całego świata, możemy dostarczyć ekskluzywne i unikalne produkty, które wyróżnią Twoją ofertę na tle konkurencji. Razem z nami stworzysz kartę win, która zachwyci Twoich gości i podniesie prestiż Twojej marki.

Degustacje i warsztaty w Białymstoku

Dominika Reich

sommelier • doradca smaku • degustator

info@dominikareich.pl
+48 510 292 510